DUYURULAR

Olea Nova Httatil.com da tanıtıldı.

Olea Nova Httatil.com da tanıtıldı.
Olea Nova Hotel, baştan aşağı yenilenen dekorasyonuyla bu yazı bambaşka geçirmek isteyen Kaş tutkunlarını bekliyor.
 
Kaş’ın kendine özgü muhteşem doğasında, geride bırakmak istediklerinden tamamen uzak, özgün bir tatil sunan Olea Nova Hotel, baştan aşağı yenilenen dekorasyonuyla bu yazı bambaşka geçirmek isteyen Kaş tutkunlarını bekliyor.
 
Kaş Çukurbağ Yarımadası üzerinde, Akdeniz’e özgü zeytin ağaçlarıyla bezeli bir konumda yer alan Olea Nova Hotel, tümüyle yenilenmiş 19 odasıyla sakin ve unutulmaz bir tatil düşleyenler için kapılarını açtı. Adını bahçesindeki genç zeytin ağaçlarından alan Olea Nova, Akdeniz’e yürüme mesafesindeki manzarası ve eşsiz konumuyla da tatil için Kaş’ı seçenlerin birinci tercihi olmak adına her özelliğe sahip. 
 
Olea Nova Hotel’in tam donanımlı odalarının pencereleri, yeşil ve denizin harmanlandığı eşsiz Kaş ve Meis Adası manzarasına açılıyor. Kendine ait yüzme havuzunun dışında mavi bayraklı plajlara da komşu olan otel; hem sahillerin kalabalığından izole, hem de dilediğinizde karışabileceğiniz bu neşeli kalabalığın birkaç adım ötesinde. Özellikle tekne sahiplerinin tatil içinde tatil yapmak adına tercih edebilecekleri Olea Nova, Kaş Marina’ya da sadece beş dakikalık uzaklıkta. 
 
Üç katlı Olea Nova’da detaylarla güçlenen sade ve huzurlu bir atmosfer göze çarpıyor. Gün batımını izleyebileceğiniz panoramik teras ya da hem vücudunuzu hem ruhunuzu şımartıp yaşam enerjisiyle dolduracak havuz keyif otelin sundukları arasında.  
 
     
Güne yöresel lezzetlerle hazırlanmış köy kahvaltısıyla başlanılan Olea Nova’da öğlen ve akşam yemeklerinde her zevke hitap edecek lezzetler sizleri bekliyor. Masmavi denizin; eşsiz Kaş ve Meis manzarasının da ruhunuzu doyuracağı Olea Nova, size en az zeytin ağaçları kadar uzun ömürlü anılarla dolu bir tatil vaat ediyor. 
 
Olea Nova Hotel 
Adres: Çukurbağ Yarımadası, Demokrasi Cad. No:43 KAŞ/ANTALYA
T: +90(242) 836 26 60
F: +90(242) 836 26 61 
E-posta: info@oleanova.com.tr
Web: www.oleanova.com.tr
 
Haber Link:  http://www.httatil.com/oteller/haber/656688-gunun-oteli-olea-nova-boutique-hotel-kas
 
Tarih: 08-08-2011

BASINDA OLEA NOVA

Basında çıkan Olea Nova Hotel ile ilgili, basın küpürlerini görmek için bu bölümü ziyaret edebilirsiniz.

detay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Olea Nova Kaş Otel balayı tatilimizi geçirdiğimiz Kaş'daki günlerimizi daha da güzelleştirdiğiniz için teşekkürler....

detay

KAŞ HAKKINDA

Kaş'ta restoranların hemen hepsinde Akdeniz mutfağının tipik lezzeti hakim. Yöresel tatlar açısından da çok zengin.

detay
DUYURULAR