OTELİMİZ HAKKINDA
OLEA NOVA
Antalya’nın Kaş ilçesinin en güzel köşelerinden birisi olan Çukurbağ Yarımadası’nda, denize yaklaşık 150-200 m. mesafededir.

Yeşillikler içinde, denize ve hem Türk hem de Yunan adalarına karşı enfes bir manzara sunuyoruz. Yunan adası Meis’in, neredeyse yüzme mesafesinde olduğunu bizzat görmeye gelmek ve huzurlu bir tatil geçirmek için otelimiz ideal bir seçim.

OLEA NOVA (Yeni zeytin) adını, havuzumuzun kenarlarındaki genç zeytin ağaçlarından esinlenerek otelimize verdik. Konforunuzu eksiksiz sağlayabilmek için baştan aşağı yenilenen otelimizde geçireceğiniz güzel anların hatırasının, zeytin ağaçları gibi uzun ömürlü olmasını diliyoruz.

Bu topraklarda binlerce yıldır yetişen, bolluğun, bilgeliğin, sağlığın, akıl ve barışın simgesi olan zeytin ağacından hareketle logomuzu yaratan, uluslararası üne sahip illustrator ve yazar dostumuz Ian Beck’e burada bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Yaz aylarının kalabalığından uzak ama istediğiniz zaman da neşeli kalabalığa karışmak açısından ideal bir konuma sahip olan OLEA NOVA'dan aracınızla veya minibüsle yaklaşık 10 dakikada şehre inebilirsiniz. Çukurbağ yarımadasında yapacağınız akşam yürüyüşlerinin ve nefes kesici gün batımını izlemenin de çok keyifli olacağını burada hatırlatalım.

2011 Mayısında açılan, Akdeniz'in en modern marinalarindan birisi olan, mavi bayraklı KAŞ MARINA'ya çok yakınız. Tekneleriyle gelen ve bir kaç gün de karada dinlenmek isteyen tüm deniz ve doğa severleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. OLEA NOVA poolside-barımızda geçireceğiniz keyifli bir akşamın size şehir stresinizi unutturacağından şüpheniz olmasın.

BASINDA OLEA NOVA

Basında çıkan Olea Nova Hotel ile ilgili, basın küpürlerini görmek için bu bölümü ziyaret edebilirsiniz.

detay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Olea Nova Kaş Otel balayı tatilimizi geçirdiğimiz Kaş'daki günlerimizi daha da güzelleştirdiğiniz için teşekkürler....

detay

KAŞ HAKKINDA

Kaş'ta restoranların hemen hepsinde Akdeniz mutfağının tipik lezzeti hakim. Yöresel tatlar açısından da çok zengin.

detay
DUYURULAR